Techland WydawnictwoTechland Wydawnictwo

Plan wydawniczy
RIME

RIME

Data premiery: Maj 2017
Developer: Tequila Works
Platformy: PC, PC, PC, Playstation 4, Playstation 4, Playstation 4, Xbox One, Xbox One, Xbox One

Pegi pegi7

Odkryj tajemnice niezwykłej wyspy i znajdź drogę do domu!

Przemierzaj przepiękny, ale i trudny świat RIME w jednoosobowej grze przygodowej. Jako młody chłopiec budzisz się po burzliwej nocy na tajemniczej wyspie. W podróży spotkasz dzikie zwierzęta, zapomniane ruiny i tajemniczą wieżę, która przyciąga Cię i wzywa do siebie. Uzbrojony tylko w swoje umiejętności, z wiernym przyjacielem pomocnym lisem, poznawaj nowy świat i poznać ściśle strzeżone sekrety.

CECHY GRY:
•    Przemierzaj tajemniczą wyspę własną ścieżką i na własnych zasadach. Na swej drodze napotykaj dziką przyrodę, poszukuj ukrytych przedmiotów albo po prostu patrz i wsłuchuj się piękno tego bajowego świata.
•    Rozwiązuj zagadki – eksploruj starożytne ruiny i ich ukryte skarby rozwiązując zagadki dźwiękowe, związane z manipulacją światłem, cieniem, perspektywą, przestrzenią a nawet czasem.
•    Odkrywaj sekrety – poznawaj historię głównego bohatera poprzez wydobywanie jego sekretów i przeróżnych znalezisk. Daj się zaskakiwać pięknu – inspiruj się pięknem śródziemnomorskiego świata, niezwykłym połączeniem muzyki i kolorów.
•    Do zamówień preorderowych mapa tajemniczej wyspy gratis! 

RIME #1RIME #2RIME #3RIME #4RIME #5RIME #6RIME #7RIME #8RIME #9RIME #10RIME #11RIME #12