Techland WydawnictwoTechland Wydawnictwo

Plan wydawniczy
Play

Rozgrywka

 • Dokładne przyjęcia
  W piłce nożnej to, co decyduje i oddziela najlepszych od reszty, to kontrola przyjęcia piłki. W PES 2017 o przyjęciu piłki decydują atrybuty piłkarza oraz zachowanie futbolówki, która podlega prawom zaawansowanej fizyki już od pierwszego kopnięcia. Przekonaj się, jak różni piłkarze w różny sposób kontrolują piłkę, zależnie od tego gdzie i jak ich prowadzisz, dyktując tempo gry na podstawie reakcji na nieprzewidywalne ruchy futbolówki. Co więcej, masz teraz więcej kontroli nad przyjmowaniem podań. W zależności od podania gracze mogą dokładnie zwizualizować realizację swojego planu gry, czy to będzie przyjęcie czy odegranie piłki.
 • Precyzyjne podania
  Technologia dokładnych przyjęć połączona z fizyką prawdziwej piłki sprawia, że wykonywanie podań jest formą sztuki w PES 2017. Wiele czynników ma wpływ na prędkość piłki i celność podania. Podstawowymi elementami są współczynniki i umiejętności piłkarza, uwzględniające także kierunek i kąt podania, które przechodzą w naturalną, satysfakcjonującą animację. Podanie wykonane w odpowiednim momencie trafi na idealną trajektorię i dostarczy niezmiernej satysfakcji, wykańczając akcję.
 • Bramkarze
  W grze bramkarzy nastąpił ogromny skok jakości dzięki nowym ruchom i animacjom, przez co gra może pochwalić się najzręczniejszymi golkiperami w historii PES. Bramkarze momentalnie reagują na strzały, a po upadku błyskawicznie podnoszą się i wracają do akcji. Dalsze usprawnienia zostały wprowadzone do różnorodnych sytuacji, z którymi przyjdzie się zmierzyć bramkarzowi, w tym do trzech kluczowych aspektów gry. Są nimi: odbicie, gdy strzał pada niedaleko ich stóp, natychmiastowa reakcja na strzał w kierunku, którego się nie spodziewają, oraz obrona końcami palców, by wybronić piłkę zanim przekroczy linię bramki. Strzelenie gola nowym, inteligentnym bramkarzom nie będzie należało do prostych zadań. Fizyka piłki jest zbliżona do rzeczywistej i można ją zaobserwować po tym, w jaki sposób odbija się od bramkarza podczas obrony, w zależności od trafionej części ciała. Chwile ataku będą bardziej ekscytujące niż kiedykolwiek, przynosząc wyjątkową satysfakcję z każdą zdobytą bramką.
 • Zaawansowane polecenia
  Strategie, które w znacznym stopniu definiuje się indywidualnie, takie jak Tiki-taka i bliskie krycie, zasadniczo bazują na ideologii drużyny. Od teraz można je ustawić w „Zaawansowanych poleceniach”, co dodaje olbrzymią różnorodność podczas planowania. Słynna strategia silnego pressingu, taka jak „Gegenpressing”, strategia kontrowania celu, by nie iść całą drużyną w pressing, oraz silne krycie zawodnika, które stosują w praktyce niektóre drużyny – wszystkie te strategie są dostępne w ustawieniach. Wyraźnie nadaje to drużynie tożsamości oraz sprawia, że wygrana smakuje lepiej. Najważniejsze jednak jest to, że mecze dzięki strategiom taktycznym stają się bardziej pasjonujące.
 • Pełna kontrola drużyny
  Seria znana jest z niesamowitych możliwości kontroli gry drużyny. Teraz, w PES 2017, dzięki funkcji pełnej kontroli drużyny (Total Team Control), użytkownicy mają jeszcze więcej opcji monitorowania zawodników. Użytkownicy mogą w każdej chwili zmienić nastawienie drużyny na atak lub obronę, które z kolei można w prosty sposób dostosować i nadzorować, pozwalając na natychmiastowe reakcje na nieprzewidywalne wydarzenia. Wolisz bronić prowadzenia, czy poprowadzić drużynę naprzód, by strzelić kolejnego gola? Wybór należy do ciebie.
 • Kontrola wykonywania rzutu rożnego
  Przejmij kontrolę nad taktykami obrony i ataku przy stałych fragmentach gry, by nadać rzutom rożnym nowego wymiaru. Wciskając przyciski pada kierunkowego na kontrolerze, otrzymasz dostęp do wielu opcji, które pozwolą ci rozegrać każdy element gry we własnym stylu. Do opcji defensywnych można zaliczyć krycie strefowe lub indywidualne. Nie pominięto również opcji ofensywnych, które zakładają m. in. przesunięcie wszystkich zawodników w pole podbramkowe czy atak na piłkę wszystkimi zawodnikami w linii prostej.
 • Adaptacyjna SI
  Po raz pierwszy w grze piłkarskiej, Sztuczna Inteligencja (SI) nauczy się twojego stylu gry, będzie słuchać twoich planów strategii, wykonywać twoje polecenia i odpowiednio zmieniać taktykę! Często podajesz do sławnego piłkarza? Przeciwna drużyna to zauważy i zwiększy krycie. Lubisz ciągle rozgrywać po skrzydłach? Piłkarze będą osłaniać swoje tyły i zmuszą cię do innych zagrań! SI będzie również dostosowywać swoje taktyki ataku, np. jeśli przejmujesz długie podania przeciwnika, zmieni na szybkie i krótkie podania! Zachowanie gracza i drużyny zawsze było fundamentalną częścią serii PES, a Sztuczna Inteligencja w PES 2017 na zawsze zmieni gry sportowe.
 • Realistyczne efekty graficzne
  W PES 2017 gracze mogą spodziewać się znacznie lepszych efektów graficznych za sprawą silnika Fox Engine. W tegorocznej edycji liczba źródeł światła została podwojona, a modele widowni i tekstury boiska przeszły gruntowne zmiany, zapewniając bardziej realistyczne wrażenia, niż kiedykolwiek. Wszystkie szczegóły renderowane są z niezwykłą drobiazgowością, dzięki czemu gracze ujrzą obłok pary z ust piłkarza grającego na mrozie, krople wody strząsane z siatki przez uderzającą w nią piłkę czy fragmenty murawy, wzbijające się w powietrze po kopnięciu futbolówki. Dopracowane zostały także cienie, szczególnie widoczne w słoneczne dni, a linie rzutów wolnych, rysowane sprayem przez sędziego, doczekały się subtelnych udoskonaleń. Zmiany nie ominęły żadnego elementu gry, od modeli zawodników przez oświetlenie, widownię, boisko aż po stadiony. Wszystko to uległo kompletnej transformacji. Nigdy wcześniej gra nie wyglądała tak realnie.
 • Naturalne ruchy piłkarzy
  Nowe funkcje, takie jak dokładne przyjęcia czy precyzyjne podania, zyskują ogromnie dzięki setkom nowych animacji, oferując szeroki wybór ruchów w trakcie przyjmowania i podawania piłki. Poprawiono także interakcje pomiędzy zawodnikami (kolizje), akcentując osobowość każdego z nich za pomocą charakterystycznych ruchów (np. Giroud jest silny fizycznie, podczas gdy Özil dobrze balansuje ciałem). Odwzorowanie balansu ciała w trakcie kontaktu fizycznego jest mocno wspierane przez dwa nowe parametry.

Tryby

myClub

 • Skauci
  Skauci, niezbędni do wyszukiwania potrzebnych ci piłkarzy, dostępni są teraz w domu aukcyjnym. Zlecając poszukiwania skautowi specjalizującemu się w umiejętnościach, które posiada wymarzona przez ciebie gwiazda, będziesz mieć znacznie większe szanse na jej znalezienie. Funkcje nowej edycji pomagają skautom dokładnie trzymać się wyznaczonych im wytycznych odnośnie poszukiwanego typu piłkarza. Teraz łatwiej jest zakontraktować zawodników ze wskaźnikiem poniżej 75 poprzez najlepszych agentów.
 • Analizy
  Od teraz możesz sprawdzić styl gry i tendencje swojego przeciwnika podczas rozgrywek online za pomocą Analizy Meczu. Obserwuj i ucz się podejścia twojego przeciwnika, oraz zmień swoje Zaawansowane Polecenia, aby przejąć kontrolę i prowadzenie w następnym meczu.
 • Samouczek
  Stworzono nowe samouczki, aby po uruchomieniu myClub każdy nowicjusz i weteran mógł w prosty sposób w pełni zapoznać się z trybem.

Liga Mistrzów

 • Negocjacje
  System transferowy doczekał się znacznych zmian, wśród których pojawił się budżet przeznaczony na transfery i płace dla zawodników. Pojawiły się także nowe możliwości negocjacyjne, takie jak półroczne wypożyczenie czy zakontraktowanie zawodnika na wypożyczeniu.
  Ostatnie dni okienka transferowego wzbogacono także o funkcję upływającego czasu. Termin zakończenia transferów wzmaga emocje i mobilizuje do podpisania kontraktów z zawodnikami, zupełnie jak w prawdziwym futbolu.
  Swoją rolę będą mieli także dyrektorzy, udzielający graczom porad w trakcie negocjacji.
 • Rola w zespole
  Kolejnych zmian doczekały się także role, które cieszą się popularnością od 2016 roku. W najnowszej edycji znajdziecie ich aż 22, w porównaniu do 10 w PES 2016. Wśród nowych ról pojawia się m.in. "Bohater" czy "Bad Boy". Dzięki nim możliwe będzie jeszcze pełniejsze kreowanie osobowości zawodników twojej drużyny.
 • Rozwój Piłkarzy
  System rozwoju piłkarzy został ulepszony, piłkarze uzyskują nie tylko umiejętności, jak w PES 2016, lecz także zdolności. Niektórzy piłkarze mogą na przykład otrzymać premie do swoich umiejętności, gdy są wypożyczeni. System trenowania uzyskał dalsze usprawnienia, pozwalając piłkarzom na naukę umiejętności oraz określenie ich stylu gry poprzez trening. W PES 2017, piłkarze mogą się teraz nauczyć swoich pozycji, pozwalając ci na dobór właściwych zawodników i drużyny.
 • Rzeczywiste czasy rozpoczęcia meczów
  Wprowadzono zrównoważenie pomiędzy meczami wieczornymi a tymi w ciągu dnia rozgrywanymi w sezonie, biorąc jednocześnie pod uwagę godziny rozpoczęcia prawdziwych meczów.

Dane trybu Versus - analiza meczów

Nowa funkcja, dostępna w niektórych trybach, śledzi historię twojej gry w meczach offline ze znajomymi, a także twoje style gry.
Nigdy nie będziesz musiał się zastanawiać, kto jest lepszy: ty, czy twoi znajomi, ponieważ tryb będzie śledził wszystkie twoje dokonania od gier wygranych, przegranych i zremisowanych, po zdobyte i oddane bramki.
VERSUS szczegółowo śledzi również style gry, na przykład szanowanie piłki lub czy lubisz przeprowadzać kontrataki. Poinformuje cię także o twoim ulubionym zagraniu, takim jak wślizg lub przejęcie.

Sędziowie

Usprawniono osąd sędziów w odgwizdywaniu fauli przy zderzeniach piłkarzy. Mniejsze przewinienia będą wychwytywane, przywilej korzyści będzie stosowany z większą rozwagą, a faulujących graczy nie ominie kara po uprzednim sprawdzeniu sytuacji.

Stadiony

Dodano dodatkowe stadiony, od nowych licencji po oryginalne projekty. Nowe wzory murawy boiska dodają różnorodności, podobnie jak nowe opcje dla siatki bramki w trybie edycji, co sprawia, że każdy stadion będzie wyglądać wyjątkowo.

Aktualizacje na żywo

Dostępne jako aktualizacje dnia pierwszego, gdy użytkownicy podłączą się do sieci. Tygodniowe aktualizacje mogą zostać pobrane dla wszystkich trybów offline. Pozwoli to wszystkim użytkownikom z połączeniem sieciowym na rozgrywkę drużynami ze zaktualizowanym składem – co obejmuje także europejskie transfery zimowe. Bez czekania i bez zmartwień!

Wygląd

Zupełnie nowy wygląd menu w całej grze, od menu głównego po ustawienia przed meczem oraz planu gry. Znaczne ulepszenia wyglądu meczów, w tym nowy wyświetlacz HUD oraz zaimplementowany od nowa system powtórek.

Wibracje

Nowe wibracje kontrolera dodają odczucie bycia w samym środku akcji. Dostępne są rozmaite drgania, inne dla uderzeń i zderzeń z piłkarzami, jak również dla strzałów i odbić piłki od słupków.

Edytowanie udostępnionych zawartości dostępne dla PS4

Udostępniaj drużyny oraz piłkarzy, stworzonych przez ciebie, innym użytkownikom przesyłając zawartość przez USB.
Udostępnianie zawartości dostępne jest dla wielu regionów, pozwalając użytkownikom z Europy dzielić się z fanami z Ameryki lub Azji.

Ulepszenia edytowania

Importowanie seriami *Wyłącznie na systemie PlayStation®4
Zaimportuj swoje edytowane stroje i dane o zawodnikach w jednej partii poprzez nośnik USB. Wybierz swoją drużynę i zastosuj wybrane informacje.

Zestaw edytowania

Dostosuj, jak wysoko mają znajdować się nazwa i numer drużyny.
Możesz importować jeszcze więcej obrazów niż przedtem, gdyż teraz możliwa jest zmiana ich rozdzielczości. (Na przykład, możesz zmienić rozdzielczość obrazu z 2048 x 2048 na 1024 x 1024, co w rezultacie pozwoli ci na dodanie do 1 000 obrazów dla strojów.)

lista trybów

* wymagane aktywne połączenie internetowe

MATCH
 • PLAY MATCH
 • QUICK MATCH *
 • ONLINE DIVISIONS *
 • FRIENDLY MATCH LOBBY *
 • TEAM PLAY LOBBY *
COMPETITION
 • UEFA CHAMPIONS LEAGUE
 • UEFA EUROPA LEAGUE
 • AFC CHAMPIONS LEAGUE
 • LEAGUE
 • CUP
 • ONLINE COMPETITION *
FOOTBALL LIFE
 • myClub *
 • MASTER LEAGUE
 • BECOME A LEGEND
EXTRAS
 • TRAINING
 • EDIT
 • STATISTICS *
 • ONLINE SETTINGS *
 • EDIT DATA LIVE UPDATE *
 • REPLAY GALLERY
 • SYSTEM SETTINGS
 • OPTIONS

Edytowanie

Mocno rozbudowany tryb edycji strojów, piłkarzy i stadionów!
Wybierając niską rozdzielczość podczas importowania obrazów, limit własnych strojów może zostać zwiększony nawet czterokrotnie, w porównaniu do dawnych możliwości.
Możesz również zaimportować swoje edytowane stroje i dane o zawodnikach w jednej partii na nośnik USB. Wybierz swoją drużynę i zastosuj wybrane informacje.

Edytowanie koszulek

 • Zmiana rozdzielczości zaimportowanych obrazów (Tylko na PS4®)
  Możesz importować jeszcze więcej obrazów niż przedtem, gdyż teraz możliwa jest zmiana ich rozdzielczości. (Na przykład, możesz zmienić rozdzielczość obrazu z 2048 x 2048 na 1024 x 1024, co w rezultacie pozwoli ci na dodanie do 1 000 wzorów dla strojów.)
 • Oznaczenia
  Wybierz, gdzie mają się znajdować nazwiska piłkarzy i numery drużyny (przód, tył i spodenki).
 • Kołnierzyki
  Zwiększono liczbę rodzajów kołnierzyków z 4 do 13.
 • Podstawowy kolor
  Możesz zmienić podstawowy kolor swoich strojów na ten z zaimportowanych. Zmieni to kolor podkoszulek i twojego radaru.

Edytowanie drużyn

 • Komentatorska nazwa miasta
  Dodano wiele nowych komentatorskich nazw miast. Możesz także edytować swoją komentatorską nazwę drużyny w myClub (oczywiście dostępna jest również opcja „Bez komentarza”).
 • Ustawienie koloru drużyny
  Oddzielnie wybieraj kolory drużyny i podstawowy kolor strojów. Kolor twojej drużyny będzie miał wpływ na kolor siatek bramki, billboardów oraz na to, jak będą się ubierać twoi fani.
 • Seryjne importowanie informacji o drużynie (Tylko na PS4)
  Zaimportuj swoje edytowane stroje i dane o zawodnikach w jednej partii na nośnik USB, wybierz swoją drużynę i zastosuj wybrane informacje. *By importować obrazy, wymagany jest dostęp do PSN.

Ustawienia stadionu domowego

 • Obrazy stadionu (Tylko na PS4®)
  Zmień i ustaw zaimportowany obraz stadionu domowego na swój własny. Twój obraz będzie widoczny w MENU MECZÓW.
 • Bramka i siatka
  Wybierz od 2 do 5 słupków bramki oraz wzory kwadratów i sześciokątów na siatce.

Edytowanie zawodnika

 • Edytowanie zawodnika drużyny junior
  Edytuj zawodników drużyn junior z klubów z Europy, Ameryki Południowej i Azji, które pojawiają się, gdy rozpoczniesz LIGĘ MISTRZÓW. (Możesz edytować tylko zawodników.)

Edytowanie menedżera

 • Transfer menedżera
  Od teraz możesz dowolnie edytować menedżerów i dokonywać ich transferu do innych drużyn.

Jak importować pliki (Tylko na PS4®)

 • Importowane są pliki z folderu na nośniku USB, które w swojej nazwie zawierają hasło WEPES.
  Można zaimportować pliki, które spełniają następujące wymogi:
  Koszulka (L) 2048×2048
  Koszulka (S) 1024×1024
  Emblematy drużyn 256×256
  Emblematy zawodów 256×256
  Zdjęcie menedżera 256×256
  Stadion 1024×512

Specyfikacja

PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Steam
Liczba graczy (offline) 1~4 1~7 1~8 1~4 1~4
Liczba graczy (online) 2~22 2~22 2~22 2~22 2~22
Gra międzyplatformowa × × × × ×
Importowanie obrazów × ×
Importowanie plików audio × × × ×
Edytowanie stadionów
Udostępnianie / Odtwarzanie filmów × × × ×
Udostępnianie / Udostępnianie gry × × × ×
Gra zdalna × × × ×
Liczba klatek na sekundę 60fps 60fps 60fps 60fps 60fps
Rozdzielczość 1920x1080 1280x720 1360x1080 1280x720 Max 1920x1080
Wejście na stadion × ×
Importowanie obrazów Importuj obrazy zdjęć menedżera, emblematów (drużyn/zawodów) oraz strojów, itd. (niedostępne na platformach Xbox). System PlayStation®4 akceptuje również obrazy stadionów.
Importowanie plików audio Słuchaj swojej ulubionej muzyki w grze. Dostępne wyłącznie na PlayStation®3 i Xbox 360.
Edytowanie stadionów Nazwy stadionów, wzory murawy, kolor boiska, kolory krzesełek oraz wzory siatki bramki, itd. mogą być edytowane.
Wejście na stadion PlayStation®3 i Xbox 360 posiadają parę widowiskowych scen wejścia na murawę (takich jak Liga Mistrzów UEFA i finały Ligi Europy).

News

MISTRZOSTWA POLSKI PRO EVOLUTION SOCCER 2017 NA CRACOW GAME DAYS!

MISTRZOSTWA POLSKI PRO EVOLUTION SOCCER 2017 NA CRACOW GAME DAYS!

Zapraszamy na finałowy turniej Pro Evolution Soccer 2017, który wyłoni Mistrza Polski w najbardziej zaawansowaną grę piłkarską. 

Ty także możesz wziąć udział i zmierzyć się z najlepszymi graczami w Polsce!

Będzie to turniej zwieńczający aktualny sezon, oprócz wyłonienia Mistrza Polski, zostaną też rozgerane finały Mistrzostw Klanowych - po raz pierwszy w historii! 

PES 2017 - MISTRZOSTWA POLSKI NA CRACOW GAME DAYS 2017:

FINAŁOWY TURNIEJ INDYWIDUALNY
ORAZ
FINAŁ MISTRZOSTW KLANOWYCH

12 SIERPNIA 2017
KRAKÓW EXPO, ul. Galicyjska 9

DOŁĄCZ DO TURNIEJU - OTWARTE ELIMINACJE!

W finale zmierzy się 32 najlepszych krajowych graczy w PES 2017. 

17 miejsc jest już zajętych - przypadły one najlepszym graczom z turniejów rankingowych organizowanych przez Techland w sezonie 2016/17 oraz aktualnemu indywidualnemu Mistrzowi Polski. Walka o pozostałe miejsca właśnie się rozpoczyna! 

CHCESZ ZMIERZYĆ SIĘ Z NAJLEPSZYMI I WYSTARTOWAĆ NA MISTRZOSTWACH?

15 slotów jest jeszcze wolnych - i Ty możesz dołączyć do grona najlepszych, już zakwalifikowanych graczy. 

Rozpoczynamy właśnie serię 7 turniejów online, z których 14-stu finalistów zostanie zakwalifikowanych na Mistrzostwa Polski. Na koniec eliminacji przyznamy także 1 Dziką Kartę. 

Wszystkie turnieje, finały i eliminacje, będą rozgrywane na konsoli PlayStation 4. Aby wziąć udział w kwalifikacjach trzeba posiadać w pełni aktywne konto w serwisie PES League na PlayStation 4, które nie jest zdyskwalifikowane ani zawieszone.

Siódmy - ostatni - turniej eliminacyjny online  - będzie rozegrany w poniedziałek 7 sierpnia o godzinie 19:00.

7 kwalifikacje, 7 sierpnia 19:00 -> https://www.pesleague.com/event/view/6452/

 

JUŻ ZAKOŃCZONE:

Strona pierwszego turnieju eliminacyjnego: https://www.pesleague.com/event/view/6333/

Strona drugiego turnieju eliminacyjnego: https://www.pesleague.com/event/view/6334/

Strona trzeciego turnieju eliminacyjnego:  https://www.pesleague.com/event/view/6351/

Strona czwartego turnieju eliminacyjnego: https://www.pesleague.com/event/view/6386/

Strona piątego turnieju eliminacyjnego: https://www.pesleague.com/event/view/6405/

Strona szóstego turnieju eliminacyjnego: https://www.pesleague.com/event/view/6406/

WAŻNE:

1) Od godziny 19:00 do 19:10 w dniu eliminacji jest prowadzona weryfikacja obecności. Każdy zapisany gracz MUSI być obecny na chat room zawodów i potwierdzić swój udział. Jeżeli kogoś nie będzie lub pojawi się spóźniony, zostaje usunięty z turnieju a w jego miejsce zajmuje osoba z listy rezerwowej. 

2) Osoby mające zapewnione miejsce na Mistrzostwa NIE MOGĄ brać udziału w kwalifikacjach.

3) O kolejnych turniejach eliminacyjnych będziemy informować na bieżąco po zakończeniu aktualnie trwających.

4) Aby grać online na PlayStation 4, wymagane jest posiadanie wykupionego abonamentu PlayStation Plus. 

5) Przed przystąpieniem do rozgrywek - przetestuj swoje łącze internetowe. Zbyt słaba jakość połączenia, skutkująca uciążliwymi lagami, może prowadzić do nie dopuszczenia do turnieju.

6) Turniej jest INDYWIDUALNY. Zakazane jest zapisywanie się i przystępowanie do meczu w większą liczbę osób, granie w dwie lub więcej osób na jednej konsoli. Jeden gracz = jedna konsola. W przypadku, gdy przy danym zgłoszeniu pojawia się więcej niż jeden gracz - zostanie usunięty z turnieju.

7) W przypadku wyczerpania limitu miejsc, zgłoszenia trafiają na ławkę rezerwową. Te osoby zastępują zawodników, którzy nie zjawili się na turnieju lub zostali wykluczeni w związku z naruszeniem regulaminu. W przypadku, gdy nie uda im się wystartować w turnieju z ławki rezerwowej, zostają zakwalifikowani priorytetowo jako uczestnicy w kolejnym turniej eliminacyjnym.

8) Dokładne informacje na temat rozgrywek - dostępne są TUTAJ.

Jak dołączyć?

1) zarejestruj swój PSN ID w PES League (www.pesleague.com)

2) wejdź na https://www.pesleague.com/event/view/6333/ , zaloguj się i kliknij przycisk WEŹ UDZIAŁ W ZAWODACH

3) Bądź gotów, usiądź zalogowany przed konsolą i rozpocznij zmagania w dniu kwalifikacji o 19:00! Bądź na Chat Roomie turnieju w trakcie weryfikacji uczestników pomiędzy 19:00 a 19:10, by potwierdzić swój start.

WIĘCEJ INFORMACJI: 

Informacje o turnieju i eliminacjach: http://www.pes2017.techland.pl

Grupa dyskusyjna na FB: www.facebook.com/groups/pesleaguepolska/

Bilety na Cracow Game Days 2017: https://www.ebilet.pl/sport/e-sport-i-youtuberzy/game-days/

Regulamin serwisu PES League - https://www.pesleague.com/rules/

Zapraszamy na ogólnopolski turniej Pro Evolution Soccer 2017!

Zapraszamy na ogólnopolski turniej Pro Evolution Soccer 2017!

WALCZ O WYJAZD NA LIGĘ MISTRZÓW I PLAYSTATION 4 PRO!

T-MOBLE WARSAW GAMES WEEK 2016
Warszawa
Hala EXPO XXI
Ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14
Scena e-sport PlayStation Plus

14.10.2016
(piątek)
Mistrz WGW otrzyma PlayStation 4 Pro w dniu premiery.
Cała trójka z podium pojedzie na mecz BORUSSIA DORTMUND VS LEGIA WARSZAWA.
START:
9:00-10:00 - weryfikacja uczestników
10:00 - początek turnieju

ZAPISY:
Forma otwarta, zgłoszenia przyjmujemy do 12 października godz. 18:00.
Wymagane założone i w pełni aktywne konto w serwisie pesleague.com.

Chcesz zgłosić swój udział?
Wyślij wiadomość e-mail na adres:
PESWGW@TECHLAND.PL

podając w wiadomości: imię, nazwisko oraz link do profilu na pesleague.com

Regulamin turnieju

Wydawnictwo Techland dystrybutorem PES 2017

Wydawnictwo Techland dystrybutorem PES 2017

Wydawnictwo Techland ma przyjemność poinformować, że zostało dystrybutorem PES 2017 w Polsce. Najnowsza cześć piłkarskiej symulacji – Pro Evolution Soccer 2017 – będzie dostępna od 15 września na następujące platformy: PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360 oraz Windows PC.

PES 2017 opiera się na etosie zwanym „kontrolą rzeczywistości”. Wynosi rozgrywkę na nowym poziom poprzez niesamowite, nowe elementy sterowania i nowy standard oprawy. Wiodący na rynku silnik Fox Engine ponownie napędza serię, by ta osiągnęła nowe szczyty. Firma Konami kładzie nacisk na pierwszy kontakt z piłką, wykonywanie i odbieranie podań oraz adaptacyjne SI, które dopasowuje się do stylu gry użytkownika i jeszcze bardziej podnosi realizm rozgrywki.

Media

 • Video
 • Zdjęcia
Pro Evolution Soccer 2017 w planie wydawniczym Techland Wydawnictwo #11_real_touch.jpg #22_precise_pass.jpg #33_goal_keeping.jpg #44_advenced_instructions.jpg #55_total_team_control.jpg #66_corner_kick_controll.jpg #77_adaptive_ai.jpg #88_authentic_visuals.jpg #99_neutral_player_movement.jpg #101_scout.jpg #112_analysis.jpg #121_negotiation.jpg #132_team_ratio.jpg #143_match_analysis.jpg #154_referees.jpg #165_presentation.jpg #171_uniform_markings.jpg #182_uniform_collars.jpg #193_team_commentary.jpg #204_home-stadium_goal-and-net.jpg #215_manager_manager-transfer.jpg #22

Kup teraz

Pro Evolution Soccer 2017

Wybierz sklep

 • 3Kropki
 • Agito.pl
 • artmaGames.pl
 • blackgames.pl
 • blueGames.pl
 • CDP.pl
 • Echogames.pl
 • eurokais.pl
 • exerion.pl
 • gamestacja.pl
 • Grymel
 • Komputronik
 • Konsole i gry
 • Morele.net
 • soviland
 • Ultima.pl
 • x-kom.pl