Techland WydawnictwoTechland Wydawnictwo

Plan wydawniczy
No Man's Sky

No Man's Sky

Data premiery: 26 lipca 2018
Developer: Hello Games
Platformy: Xbox One

Pegi pegi7

No Man's Sky to epicka przygoda science-fiction rozgrywająca się w nieskończonym wszechświecie, w którym każda gwiazda jest światłem odległego słońca, z których każda okrążona jest przez planety wypełnione życiem i możesz przejść do dowolnego z nich, które wybierzesz. W tym nieskończonym proceduralnie generowanym wszechświecie odkryjesz miejsca i stworzenia, których żaden inny gracz nie widział wcześniej - i być może nigdy już nie będzie.
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się walczyć, handlować czy odkrywać, każda decyzja, którą podejmiesz, będzie miała konsekwencje, wpływając na Twoją podróż, gdy będziesz podróżować coraz głębiej w No Man's Sky.


Główne cechy gry:
• Rozbudowany tryb dla wielu graczy
• Decyduj o swojej ścieżce rozwodu, kim zostaniesz? Łowcą, kupcem, a może ofiarą?
• Eksploruj unikalną, nieograniczoną galaktykę
• Bądź częścią ekosystemu i dziel się swoją przygodą z innymi graczami
• Wyrusz na epicką podróż po kosmosie…


Wersja Xbox One enhanced dla Xbox One X (HDR, 4K i więcej) i zawiera wszystkie dotychczasowe aktualizacje tj. Foundation, Pathfinder i Atlas Rises. Dodano budowanie i udostępnianie bazy, pojazdy planetarne, specjalizacje w dziedzinie broni, tryb permadeath, zupełnie nową i odnowioną główną linię fabularną, portale, nowy system misji proceduralnych, usprawnienia handlu, oszczędności systemowe, wspólne eksploracje i wiele więcej.

No Man's Sky - 'I've Seen Things' Gameplay Trailer #1No Man's Sky #2No Man's Sky #3No Man's Sky #4No Man's Sky #5No Man's Sky #6No Man's Sky #7No Man's Sky #8No Man's Sky #9No Man's Sky #10