Techland WydawnictwoTechland Wydawnictwo

Plan wydawniczy
Necropolis: Brutal Edition

Necropolis: Brutal Edition

Data premiery: 28 lutego 2017
Developer: Harebrained Schemes
Platformy: PC

Pegi pegi12

Diaboliczna krypta czeka!

Staw czoła swemu przeznaczeniu w dynamicznej i uzależniającej grze akcji. Poznaj tajemnicę szalonego arcymaga Abraxisa, przemierzając przez nieustanie zmieniający się, śmiertelnie niebezpieczny labirynty NECROPOLIS. Zbierz drużynę śmiałków lub walcz w pojedynkę. Udaj się w heroiczną podróż zagłębiając się coraz głębiej w otchłaniach plugawego lochu. Walcz o przetrwanie, buduj i odkrywaj nowe sekrety. Czy odnajdziesz wyjście…

NECROPOLIS: BRUTAL EDITION to wzbogacona wersja gry z grywalną klasą postaci The Brute i zupełnie nową mapą The Black Forest.

  • NECROPOLIS to proceduralnie generowany, wyjątkowo mroczny świat. Śmierć w tej krainie to zaledwie początek, a każda rozgrywka jest zawsze inna!
  • Zmierz się z hordami demonów, których jedynym celem jest Twoja śmierć. Opanuj potęgę mrocznych mocy i antycznych run, jednak kiedy inne środki zawiodą, sięgnij po rozwiązania siłowe – topór i miecz!
  • Walcz u boku przyjaciół w rozgrywce do 4 graczy. Wspólnie odkryjecie nowe zadnia, łupy i przeciwników. Zostań najpotężniejszym łotrem jaki przemierzał NECROPOLIS!
Necropolis. Brutal Edition - w planie wydawniczym Techland Wydawnictwo #1Necropolis: Brutal Edition #2Necropolis: Brutal Edition #3Necropolis: Brutal Edition #4Necropolis: Brutal Edition #5Necropolis: Brutal Edition #6Necropolis: Brutal Edition #7Necropolis: Brutal Edition #8Necropolis: Brutal Edition #9Necropolis: Brutal Edition #10Necropolis: Brutal Edition #11