Techland WydawnictwoTechland Wydawnictwo

Plan wydawniczy
Don't Starve Mega Pack

Don't Starve Mega Pack

Data premiery: 20 kwietnia 2018
Developer: Klei Entertainment
Platformy: Playstation 4, Xbox One

Pegi pegi12

Ponad 10 milionów kopii sprzedanych na PC na całym świecie!

Kultowa, bezkompromisowa gra o przetrwaniu w dziczy przepełnionej magią i nauką. Wilson, nieustraszony dżentelmen parający się nauką, został pojmany przez demona i przeniesiony do tajemniczego świata. Aby mieć choćby cień szansy na powrót do domu, musi nauczyć się wykorzystywać otoczenie i jego mieszkańców. Wkrocz do dziwnego świata pełnego pokracznych stworzeń, niebezpieczeństw i niespodzianek. Zbieraj surowce niezbędne do budowy przedmiotów i struktur, które odpowiadają twojemu

Cechy gry:

  • Graj w Don’t Starve Together w lokalnym trybie kooperacji na podzielonym ekranie – dostępne wyłącznie na PS4 i XB1.
  • Bezkompromisowa gra o przetrwaniu i eksploracji. Zero instrukcji, znikąd pomocy, żadnego prowadzenia za rączkę. Zacznij z pustymi rękoma, twórz narzędzia, poluj, badaj, uprawiaj i walcz o przetrwanie.
  • Mroczna i cudaczna oprawa graficzna – dwuwymiarowe postacie i stworzenia zamieszkujące wyjątkowy, trójwymiarowy świat.
  • Losowo generowane światy. Zachciało się nowej mapy? Żaden problem! W każdej chwili możesz wygenerować nowy, tętniący życiem świat, który cię nienawidzi i pragnie twojej śmierci.
  • Całoroczne zmagania we wszystkich porach roku. Od rzęsistych, wiosennych opadów po palące, letnie słońce.

W skład Mega Packa wchodzą wszystkie dodatki: Don’t Starve, Reign of Giants oraz Shipwrecked.

Don't Starve Mega Pack - zwiastun zapowiadający #1Don't Starve Mega Pack #2Don't Starve Mega Pack #3Don't Starve Mega Pack #4Don't Starve Mega Pack #5Don't Starve Mega Pack #6Don't Starve Mega Pack #7Don't Starve Mega Pack #8Don't Starve Mega Pack #9Don't Starve Mega Pack #10