Techland WydawnictwoTechland Wydawnictwo

Plan wydawniczy
Assetto Corsa

Assetto Corsa

Data premiery: 26 sierpnia 2016
Developer: Kunos Simulazioni
Platformy: Playstation 4, Xbox One

Pegi pegi3

To nie jest po prostu kolejna gra o samochodach. Assetto Corsa powstało w laboratorium Badań i Rozwoju (R&D) na międzynarodowym torze Vallelunga, gdzie technologia wykorzystywana do budowy symulatorów i oprogramowania treningowego dla profesjonalnych teamów i kierowców została przekuta na grę wideo. Po raz pierwszy tak zaawansowana technologia – z której na co dzień korzysta m.in. Ferrari - trafia na rynek konsumencki, otwierając nowy rozdział w historii gier wyścigowych. Przedstawia nieosiągalny dotychczas poziomu realizmu – zarówno na płaszczyźnie fotorealistycznego wyglądu, jak i fizyki. To spełnienie marzeń fanów wyścigów klasycznych oraz DRIFT i DRAG.

• Blisko 100 rzeczywistych aut, odwzorowanych przy współpracy z najbardziej prestiżowymi producentami.
• Laserowa precyzja odwzorowania tras i aut – 1:1 dzięki technologii skanowania laserowego
• Fotorealistyczna, zapierająca dech w piersiach oprawa (zdjęcia z gry można pomylić z rzeczywistymi)
• Legendarne tory, m.in. Silverstone, Monza, czy Nürburgring-Nordschleife. Dzięki zaawansowanej technologii, każdy krawężnik, wybrzuszenie, próg czy nachylenie trasy są dokładnie takie, jak w rzeczywistości.
• Wysoka konfigurowalność aut i modelu jazdy - od graczy początkujących, po profesjonalnych kierowców

Assetto Corsa - trailer zapowiadający #1Assetto Corsa #2Assetto Corsa #3Assetto Corsa #4Assetto Corsa #5Assetto Corsa #6Assetto Corsa #7Assetto Corsa #8Assetto Corsa #9Assetto Corsa #10Assetto Corsa #11Assetto Corsa #12Assetto Corsa #13Assetto Corsa #14Assetto Corsa #15Assetto Corsa #16Assetto Corsa #17Assetto Corsa #18Assetto Corsa #19Assetto Corsa #20Assetto Corsa #21Assetto Corsa #22Assetto Corsa #23Assetto Corsa #24Assetto Corsa #25Assetto Corsa #26