Techland WydawnictwoTechland Wydawnictwo

Plan wydawniczy
Play

O grze

CZAS ROZPĘTAĆ CHAOS!

Twórcy Saints Row przedstawiają Agents of Mayhem, nową marka we wszechświecie Saints Row! W niedalekiej przyszłości, świat znajduje się pod rządami złowrogiej organizacji super przestępców, geniuszy zła i przebranych megalomanów - League of Evil Gentlemen Intent on Obliterating Nations, w skrócie LEGION. Jedyną nadzieją dla rządów tego świata jest grupa prywatnie finansowanych najemników zwanych Agentami MAYHEM  - Multinational Agency for Hunting Evil Masterminds.

Agents of Mayhem to przeznaczona dla jednego gracza, rozgrywająca się w otwartym świecie gra akcji TPP. Produkcję wypełniono po brzegi złośliwym humorem i wysokooktanową akcją, z których słynęła seria Saints Row.

Zadaniem gracza jest powstrzymanie doktora Babilona i przywrócenie porządku na świecie po incydencie zwanym Nocą Diabła. Wtedy to kierowana przez niego, zła do szpiku kości organizacja LEGION dopuściła się ogromnych zniszczeń. Na czarny charakter powinni zapolować superbohaterowie. Tych jednak nie ma w pobliżu, zatem do akcji wkraczają Agenci – elitarna grupa często niestabilnych emocjonalnie wyrzutków, uzbrojona w wymyślny arsenał i nie przebierająca w środkach. Gracz nie doświadczy stereotypowej walki dobra ze złem. To starcie źli kontra najgorsi, podczas którego może zdarzyć się wszystko.

 • OTWARTY ŚWIAT 
  Bogaty w szczegóły otwarty świat z większą ilością zabawy na kilometr kwadratowy niż Las Vegas. To z całą pewnością Seul!
 • AGENCI
  Kolekcja 12 anty-bohaterów, każdy z pokręconym i niestabilnym charakterkiem – mowa tylko o tych dobrych, o złych nie wspominając
 • CHAOS
  Masa przemocy,  absurdalne motywy, złośliwy  humor, pop kultura, parodie i odjazdowa muzyka.

News

Techland polskim wydawcą wystrzałowego Agents of Mayhem.

Techland polskim wydawcą wystrzałowego Agents of Mayhem.

Wydawnictwo Techland, partner Koch Media, zapowiada polskie, zlokalizowane wydanie Agents of Mayhem. Nowa produkcja studia Volition – autorów Saints Row, dostępna będzie już 18 sierpnia. Zapraszamy do zapoznania się z polską wersją zwiastuna oraz zawartością edycji premierowej. Agents of Mayhem pojawi się na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. 

Akcja rozgrywa się w futurystycznym Seulu. Pod opiekę gracza trafia drużyna trzech agentów, których rekrutujemy z grupy 12 zróżnicowanych indywidualności. Każdy z odmiennym wyglądem, specyficznym poczuciem humoru i własnym uzbrojeniem. Możemy przełączać się miedzy nimi w każdej chwili, rozwijać ich umiejętności, a między zadaniami dowolnie formować zespół, wybierając spośród kilkunastu “oryginałów”. Wśród nich gracz znajdzie takie indywidualności jak Stokrotka (korzystająca z mini-guna, ceniąca mocno piwo i ostre słowa), Rama (dyplomowana pani immunolog z futurystycznym łukiem i strzałami energetycznymi), Zadymiarz (psychofan futbolu o gorącym temperamencie) czy Hollywood (przystojniak i gwiazdka telewizji).

Agenci pojawią się w edycji specjalnej już 18 sierpnia. Agents of Mayhem dostępne będzie na komputerach PC (w cenie 199,90 zł) oraz konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One (259,90 zł). 

Media

 • Video
 • Zdjęcia
Agents of Mayhem - zwiastun A-Team #1Agents of Mayhem #2Agents of Mayhem #3Agents of Mayhem #4Agents of Mayhem #5Agents of Mayhem #6Agents of Mayhem #7